Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Platums | 3 m |
| Garums | 2 m |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Svars, g/m² | 65 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | - |
| Vispārējie izmēri | 300 x 200 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ar alumīnija gredzeniem: Jā. Ūdensizturīgs: Jā. Izturīgs pret pelējumu: Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502004530 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PĀRSEGS ZAĻŠ 2X3M 65GSM