PAGARINĀTĀJS 1165480 1ROZ 25M 3X1.5 MEL
€28,08
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 1 ligzda |
| Vada garums | 25 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Nē |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502828988 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 1165480 1ROZ 25M 3X1.5 MEL