Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Sari | Dabīgs |
| Rokturis | Koka |
| Suka paredzēta | Darbam ar eļļas krāsām, Darbam ar krāsas šķīdinātājiem, Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Okko |
| Biezums | 35 mm |
| Saru garums | 38 mm |
| Forma | Apaļš |
| Vienāda garuma sari, % | 70 |
| Papildus informācija | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501823340 |
Atklājiet Okko 102 8 apaļo otu – daudzpusīgu instrumentu, kas paredzēts dažādu krāsošanas vajadzību apmierināšanai. Šī ota apvieno praktisku dizainu ar izturīgiem materiāliem, padarot to par piemērotu izvēli dažādiem projektiem.
- Daudzpusīga lietošana: Šī ota ir izstrādāta saderībai ar dažādiem krāsu veidiem, tostarp šķīdinātāju, ūdens bāzes un eļļas krāsām, piedāvājot elastību jūsu radošajam vai apkopes darbam.
- Dabiskie sari: Ar dabīgiem sariem ota ir paredzēta efektīvai krāsas noturēšanai un vienmērīgai uzklāšanai dažādām apdarēm.
- Ērts koka rokturis: Ota ir aprīkota ar izturīgu koka rokturi, kas veidots ērtai satveršanai lietošanas laikā.
- Optimālais izmērs: Ar apaļu formu, 35 mm diametru un 38 mm garu saru, tā ir labi piemērota detalizētiem darbiem, kā arī mazāku un vidēju laukumu pārklāšanai.
Šī Okko apaļā ota var būt vērtīgs papildinājums jūsu krāsošanas rīku komplektam, neatkarīgi no tā, vai atjaunojat mēbeles ar jaunu eļļas krāsas kārtu, uzklājat ūdens bāzes traipus amatniecības projektam vai strādājat pie sarežģītām detaļām ar šķīdinātāju bāzes apdari. Tās pielāgojamība padara to noderīgu gan hobijistiem, gan tiem, kas veic mājas uzlabošanas darbus.
Izvēlieties Okko 102 8 otu tās pārdomātās konstrukcijas un daudzfunkcionalitātes dēļ, kas palīdzēs jums sasniegt vēlamos rezultātus krāsošanas darbos.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA OKKO DABISKO SARU APAĻA 8D 35MM