Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 27.2 cm |
| Platums | 18.9 cm |
| Augstums | 4.6 cm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Plastmasa |
| Papildus informācija | 17 nodalījumi. |
| Svītrkods | 502360201 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ORGANAIZERS ESSENTIALS 11