Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Modelis | 30-19-020-H |
| Garums | 5 mm |
| Platums | 8 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Svītrkods | 501999623 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OGLĪTE 30-19-020-H