Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 5 mm |
| Platums | 8 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Svītrkods | 501999632 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OGLĪTE 30-19-012-H