Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 290 mm |
| Diametra caurums | 155 mm |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Produkta veids | Augļu savācēji |
| Zīmols | Fiskars |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 29 cm. Diametrs: 15.5 cm |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| TOP prece | Akumulatora lādētājs Grunder CH-1802B-E, 18 V, 5 A |
| Parastā cena | Lāpsta Fiskars Solid 1066717, 117 cm, 28 cm x 18 cm |
| Svītrkods | 500354244 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NOPLŪCĒJS AUGĻU 110970 BEZ KĀTA