Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 0.75 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Grīdlīstes pamati |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502101916 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NOBEIGUMI KREISĀ+LABĀ SG7DJ6 OZOLS