NERŪS.T.KNIEDES PUSAP.G. 4.0X8 50 GAB.
€2,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 8 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Nerūsējošā tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 2.5 - 4.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Nerūsējošā tērauda krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502176042 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NERŪS.T.KNIEDES PUSAP.G. 4.0X8 50 GAB.