NER.TĒR.GR.DISK.HAUSHALT 125X1,6X2223 MM
Preces kods: 502222699
€0,36
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Biezums | 1.6 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502222699 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NER.TĒR.GR.DISK.HAUSHALT 125X1,6X2223 MM