Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 150 mm |
| Platums | 48 mm |
| Produkta veids | Plāksnīte |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 1.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502105788 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAGLU PLĀKSNE 48X150X1.3 ACF1