MULTIINSTRUMENTS DWE315-QS 300W DEWALT
€113,60
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 300 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-22000 |
| Kustības amplitūdas leņķis uz vienu pusi | 1.6 ° |
| Produkta veids | Daudzfunkcionāli instrumenti |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 1.5 kg |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Elektriskā dzinēja tips: Ar sukām. Kustības amplitūdas leņķis uz vienu pusi: 1.6 ° |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbšanas kronis Haushalt ST-E519127, 19 - 127 mm |
| Svītrkods | 501072452 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MULTIINSTRUMENTS DWE315-QS 300W DEWALT