Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 2.5 cm |
| Segmenta platums | 2.5 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Zila krās. |
| Produkta veids | Mozaīka |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.62 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | .Noēnojumu un kvalitāti pārbaudīt pirms mozaīku līmēšanas. Uzlīmētām mozaīkām pretenzijas netiek pieņemtas. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454504 |
MOZAĪKA DOMOLETTI C049, 25 MM X 25 MM
DOMOLETTI stikla mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
- Šīs mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla, kas piešķir tām mirdzumu un vizuālo pievilcību.
- Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no 144 maziem krāsainiem stikla gabaliņiem.
- Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību un izturību.
- Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Stikla mozaīkas piedāvā interesantus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājokļa telpām, neatkarīgi no tā, vai tās tiek kombinētas ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes, vai arī ar tām tiek noklātas lielākas platības.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA C049 30X30X0.4