Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 6.5 cm |
| Darbības zonas garums | 65 mm |
| Zobu solis | 12 - 50 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 12 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 501909467 |
NanoBLADE Wood Speed 65, nanoBLADE Wood Speed 65 piedāvā ātru griešanu koksnē ar griezuma dziļumu līdz 65 mm. Rotējoša griešanas aukla nodrošina vienkāršu griešanas procesu ar minimālām vibrācijām. Stabila vadības vienība nodrošina precīzus griešanas leņķus un atvieglo iepriekš definētu taisnu līniju ievērošanu. Gala daļa aktīvi griež, tādējādi atbalstot iegremdēšanas griešanas lietojumprogrammas. Šis NanoBlade ir ideāli piemērots rupjai zāģēšanai, lai pabeigtu dažādus DIY projektus, piemēram, koku zariem vai jumta latām, vai arī saīsinātu sagataves. To var izmantot koksnei, laminātam, kā arī dažām plastmasas veidiem, piemēram, PC, PVC, PMMA un WPC. Šis NanoBlade ir piemērots visiem rokturiem NanoBlade zāģiem, ieskaitot EasyCut 12, EasyCut 50, AdvancedCut 18 un AdvancedCut 50. Turklāt ērta SDS montāžas sistēma ļauj ātri un viegli nomainīt zāģa asmeņus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MIKROĶĒDES ASMENS SPEED 65 NANOBLADE