MET.URBJU KOMPL. HAUSHALT D2.0X49MM 2GAB
Preces kods: 502255245
€0,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 4.9 cm |
| Diametrs | 2 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 2.9 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502255245 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MET.URBJU KOMPL. HAUSHALT D2.0X49MM 2GAB