MĒRLENTE STANLEY TYLON 8M 25MM 0-30-657
€7,17
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 8 m |
| Lentas materiāls | Neilons |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Stanley |
| Lentas platums | 25 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Triecienizturīgs korpuss |
| Izcelsmes valsts | ASV |
| Svītrkods | 500029224 |
RULETE STANLEY 0-30-657, 8 M
- Inovatīvs un ergonomisks dizains: viegls un kompakts mērlente
- Parocīgs bikšu skava, lai ātri satītu un būtu pa rokai glabāšanai
- Galu tamborēšanas komplekts ar 2 vai 3 caurumiem montāžai uz loksnes, kas apstiprināts, lai palielinātu izturību un izturību
- Manuāla bloķēšanas sistēma
- Skaidri salasāmi skaitļi ātriem un precīziem mērījumiem
- Matēta, neatstarojoša lentes apdare novērš (saules) gaismas atstarošanos
- Jauns Tylon aizsargslānis, 1,5 reizes izturīgāks pret nodilumu: uzlabota nolasāmība un ilgāks kalpošanas laiks
- Pret triecienizturīgs korpuss, kas nodrošina labāku joslas un mehānisma aizsardzību.
- Mīksts rokturis maksimālam komfortam lietošanas laikā
- II klase
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MĒRLENTE STANLEY TYLON 8M 25MM 0-30-657