Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 5 m |
| Lentas materiāls | Neilons |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Haushalt |
| Lentas platums | 19 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502059765 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MĒRLENTE 5X19MM GW-5A52E