Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 5 kg |
| Jauda | 1600 W |
| Maksimālais darba spiediens | 120 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 380 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | K3 *EU |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Nē |
| Šļūtenes garums | 6 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | Augstspiediena smidzināšanas pistole: G 120 Q, Vario Power regulējams smidzināšanas uzgalis, rotējošs uzgalis, augstspiediena šļūtene: 6 m. Dārza šļūtenes savienojums 3/4" |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Svītrkods | 502839228 |
„Kärcher“ K3 – atvadieties no ikdienas netīrumiem. Augstspiediena mazgātājs ar „Quick Connect“ pistoli un 6 m augstspiediena šļūteni ir piemērots lietošanai mājās neregulāriem tīrīšanas darbiem, piemēram, velosipēdu, dārza žogu un motociklu mazgāšanai. Ūdens spiedienu var regulēt atbilstoši tīrāmajai virsmai, vienkārši pagriežot „Vario Power“ smidzināšanas uzgali. Rotējošs smidzināšanas uzgalis ar punktveida strūklu noņem pat visnoturīgākos netīrumus. K3 ierīces sūknis ir aizsargāts ar ūdens filtru, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
Augstspiediena šļūteni ir viegli lietot, viegli pievienot un atvienot no ierīces un pistoles. Tas ietaupa laiku un pūles.
Praktiskā mazgāšanas līdzekļa tvertne vienkāršo mazgāšanas līdzekļu lietošanu.
Turētāji ļauj ērti uzglabāt elektrības vadu uz ierīces.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MAZGĀTĀJS AUGSTSPIEDIENA K3XEU