MAZGĀTĀJS AUGSTSP. K 5 BASIC 1.180-580.0
€234,45
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 11.5 kg |
| Jauda | 2100 W |
| Maksimālais darba spiediens | 145 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 500 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Kolekcija | K 5 |
| Modelis | Basic |
| Spriegums | 230 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Komplekts | Standarta pistole (ātrā savienošana), Izsmidzinātājs Vario Power, Augstspiediena šļūtene, Mazgāšanas līdzekļa padeves sistēma, Iesūkšanas caurule, Teleskopisks rokturis, Ūdens dzesēšanas dzinējs, Integrēts ūdens filtrs, Dārza šļūtenes adapteris A3/4" |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 32.5 x 34.1 x 86.7 cm |
| Svītrkods | 502517937 |
AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS KÄRCHER K 5 BASIC
Karcher K 5 Basic augstspiediena mazgātājs ir pamata ierīce, kas tiek galā ar noturīgiem netīrumiem un ir piemērota velosipēdu vai automašīnu, kā arī ēku fasāžu, celiņu un apkārtējo teritoriju tīrīšanai.
Ar ūdeni dzesējams motors
Ar ūdeni dzesētais motors pārsteidz ar savu veiktspēju un izturību.
Ātrās savienošanas sistēma
Augstspiediena šļūtene netraucēs zem kājām, un, pateicoties ātrās savienošanas sistēmai, samazināsies laiks, kas nepieciešams montāžai!
Ērta uzglabāšana ar āķi
Kabeli var uzglabāt uz āķa tieši uz iekārtas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MAZGĀTĀJS AUGSTSP. K 5 BASIC 1.180-580.0