Produkta informācija
| Ražotājs | ETERNIT |
|---|---|
| Garums | 125 cm |
| Platums | 113 cm |
| Biezums | 0.6 cm |
| Lietderīgā platība | 1.15 m² |
| Viļņu skaits | 8 |
| Produkta veids | Gofrēta loksne |
| Zīmols | Eternit |
| Modelis | Klasika |
| Krāsas nosaukums | Grafīta krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Šķiedru cements |
| Kopējā platība | 1.41 m² |
| Svars | 18000 g |
| Ieteicamais jumta slīpums | 7 - 90 ° |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| TOP prece | Ruberoīds Mida Light S, 10m2, 10 m x 1 m |
| Parastā cena | Bezazbesta šīferis Eternit Klasika, brūna krās., 125 cm x 113 cm x 0.6 cm |
| Svītrkods | 502842013 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE KLASIKA 8V 1250X1130 GRAFĪTS