LOKSNE AGRO L 8V 1130X1750 PELĒKA (100)
€10,76
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ETERNIT |
|---|---|
| Garums | 175 cm |
| Platums | 113 cm |
| Biezums | 0.6 cm |
| Lietderīgā platība | 1.68 m² |
| Viļņu skaits | 8 |
| Produkta veids | Bezazbesta loksne |
| Zīmols | Eternit |
| Modelis | AGRO L |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Bezazbesta šīferis |
| Kopējā platība | 1.98 m² |
| Svars | 25000 g |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501710500 |
GOFRĒTA LOKSNE ETERNIT AGRO L, PELĒKA, 175 CM X 113 CM X 0.6 CM
UAB "Eternit Baltic" šķiedru cementa gofrētās loksnes "Eternit Agro" ir paredzētas lauksaimniekiem, kuri meklē drošu un uzticamu jumta segumu, kas pielāgots viņu saimniecības nozarei un rada labu mikroklimatu dzīvniekiem un uzglabātajai produkcijai.
"Eternit Agro" lokšņu ražošanā tiek izmantota drošības tehnoloģija Safety Strips®. Īpašas drošības sloksnes nodrošina, ka loksnes izturēs lielas slodzes un darbs uz jumta būs drošs.
- Loksnes ir izturīgas pret ķīmisko iedarbību, skābēm, sārmiem un agresīvu vidi, kas ir ļoti svarīgi, aprīkojot fermas.
- Ar oriģinālām, ar rokām darinātām detaļām jumts izskatīsies izturīgs un pabeigts. Šie piederumi ir izgatavoti no viena un tā paša materiāla - šķiedru cementa, tāpēc jumtam nebūs nesaderīgu elementu vai "svešķermeņu".
- Pateicoties tam, ka ražošanas procesā tiek izmantota dziļās un vienmērīgās krāsošanas tehnoloģija CurtCoat®, loksnes tiek krāsotas ļoti kvalitatīvi - tiek izveidota gluda krāsas virsma, kas nodrošina loksnes pārklājuma izturību un noturību.
- Gofrēto lokšņu krāsošanai tiek izmantotas speciālas difūzijas krāsas, kas ļauj jumtam elpot. Izmantojot šīs krāsas, ēkas iekšpusē nerodas siltumnīcas efekts, tāpēc neuzkrājas kondensāts. Tādējādi mājas konstrukcijas un izolācijas slānis tiek pasargāti no mitruma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE AGRO L 8V 1130X1750 PELĒKA (100)