Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi komplektācijā nav iekļauti. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502100117 |
Grīdlīstei piemēroti piederumi:
Iekšējais stūris – 000051410757
Ārējais stūris – 000051410748
Savienojumi – 000040080262
Gala uzgaļi – 000051410787
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE PVC SG75/2,2M AMBER OZOLS