LĪSTE PĀREJAI AL LPS SUDRABS 0,9M
Preces kods: 501057822
€1,71
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 900 mm |
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Augstums | 5 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501057822 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE PĀREJAI AL LPS SUDRABS 0,9M