LĪSTE ALUM T 12MM/2.5M MIL FIN NAT MAT
Preces kods: 502597501
€2,15
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 12 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 9 mm |
| Biezums | 9 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502597501 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE ALUM T 12MM/2.5M MIL FIN NAT MAT