LĪSTE ALUM.GRĪDAS APD. LWP35 0.93M G.OZ.
Preces kods: 502638604
€2,06
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 930 mm |
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502638604 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE ALUM.GRĪDAS APD. LWP35 0.93M G.OZ.