LĪSTE AL 8MM/2.5M GOLD 843181 (10)
Preces kods: 502118800
€3,93
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 22 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Biezums | 8 mm |
| Svītrkods | 502118800 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE AL 8MM/2.5M GOLD 843181 (10)