LĪSTE AL 10MM/2.5M SILVER 801662 (10)
Preces kods: 502119018
€5,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 31 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Biezums | 12 mm |
| Svītrkods | 502119018 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE AL 10MM/2.5M SILVER 801662 (10)