Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 6 cm |
| Svars | 0.55 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 150 mm. Materiāls: Plastmasa, Metāls. Ar paplašinātāju: Nē. Vienību skaits: 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502150337 |
Vagner SDH kvalitatīva naglu skrūve priekšmetu saspiešanai un noturēšanai kopā. Naglu skrūves izmēri: 150 x 60 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMSPĪLES 103015 150X60MM