LĪMLENTE MOMENT POWER TAPE 50 M SUDRABA
€5,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Garums | 50 m |
| Platums | 48 mm |
| Armēta | Jā |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Produkta veids | Pašlīmējošā lenta |
| Zīmols | Moment |
| Apdares darbiem | Iekštelpu un āra |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Pašlīmējošas lentes tips | Vienpusējs |
| Visaugstākā izmantošanas temperatūra | 70 °C |
| Piemērots jutīgām virsmām | Nē |
| Papildus informācija | Apdares darbiem: Universāla. Pašlīmējošas lentes tips: Vienpusējs. Armēta: Jā. Visaugstākā izmantošanas temperatūra: 70 °C. Piemērots jutīgām virsmām: Nē |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501764405 |
Nav nepieciešamas šķēres. Līmlenti „Moment Power“ varat saplēst ar rokām! Šī līmlente ir ideāli piemērota dažādiem darbiem gan iekštelpās, gan ārpus tām, turklāt tā ir ļoti izturīga un ūdens, kā arī gaisa spiedienam izturīga. Līmlente „Moment Power“ ir pieejama melnā, oranžā un sudraba krāsā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMLENTE MOMENT POWER TAPE 50 M SUDRABA