Produkta informācija
| Ražotājs | VINCENTS POLYLINE |
|---|---|
| Līmes veids | PVA |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | D2 |
| Svars | 5 kg |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Gāzbetona un silikāta bloku līme bloku Sakret GMS, 25 kg, pelēka krās. |
| Parastā cena | Rullītis ar rokturi Haushalt, 250 mm |
| Svītrkods | 502698597 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME PVA D2 5KG