Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 1300 mm |
| Darbības zonas platums | 223 mm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 320 mm |
| Svars | 2.1 kg |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | SoftGrip rokturis. Kopējais garums: 1300 mm. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509665 |
Fiskars Xact liekšķere ir veidota smilšu un citu liela apjoma materiālu pārvietošanai. Tās vieglais kompozītmateriālu un tērauda kāts stingri piestiprināts platajai tērauda liekšķerei, ar kuras palīdzību ātri un efektīvi iespējams pacelt dažādus materiālus. Lielais un regulējamais D-veida SoftGrip™ rokturis nodrošina komfortu un kontroli. Platā liekšķere ir ideāli piemērota tādu liela apjoma materiālu kā augsnes, smilšu vai sniega celšanai un pārvietošanai. Taisnais kāts atvieglo darbus. Piemērota dažāda auguma cilvēkiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE XACT L 1066731