Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 240 mm |
| Darbības zonas platums | 220 mm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Rakšanas mērķis | Būvgružu |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | - |
| Svars | 0.3 kg |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 24 cm. Materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501733495 |
Metāla liekšķere bez kāta zaļā krāsā. Piemērota augsnes, zemes un sniega rakšanai, šķūrēšanai un pārvietošanai. Uzlocītās malas ļaus saturu noturēt liekšķerē. Kāts nav pievienots un jāiegādājas atsevišķi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE METĀLA S593