Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 1270 mm |
| Darbības zonas platums | 224 mm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Forte Tools |
| Svars | 2.1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 224 - 1270mm. Darbības zonas platums: 224 mm. Svars: 2.1 kg. Darba daļu materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502158178 |
LIEKŠĶERE FORTE TOOLS FT10, 1270 MM
Šo lāpstu var izmantot ļoti daudzpusīgi, lai izlīdzinātu dažādas virsmas, smiltis, granti, zemi, irdenus materiālus vai aizbēršanu. Lāpstas ergonomiskā metāla kāts ar ērtu rokturi nodrošina pareizu, stabilu stāju darba laikā un samazina muskuļu sasprindzinājumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE FORTE TOOLS 1.27M