LENTES SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 1150W 76X533MM
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu garums | 533 mm |
| Slīpēšanas stieņu platums | 76 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 120 - 380 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Nē |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | 3761B |
| Svars | 1 kg |
| Jauda | 1150 W |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365552 |
Elektriskā lentveida slīpmašīna GRUNDER 3761B, 1150 W. Jaudīgs 1150 W motors ļaus viegli noņemt pat biezas slīpējamās virsmas kārtas. Ierīce ar putekļu savākšanas sistēmu, ir putekļu savākšanas maiss – tas palīdz uzturēt tīrāku un veselīgāku darba vidi. Slīpēšanas lentes ātrumu var regulēt. Ērts gumijots rokturis nodrošina komfortu darba laikā, roktura pozīciju arī var regulēt. Izmantojot šo GRUNDER instrumentu, varat būt pārliecināti, ka darbs tiks veikts profesionāli.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTES SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 1150W 76X533MM