LEŅĶIS STŪRA SUTV 90X90X65X2,0 A2 (50)
€1,22
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Materiāls: Nerūsējošais tērauds. Garums: 90 mm. Platums: 90 mm. Augstums: 65 mm. Biezums: 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502004179 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA SUTV 90X90X65X2,0 A2 (50)