Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 140 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500523450 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA SPEC. 2.5X40X40X140