Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 70 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 55 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502004210 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA 70X70X55X2,0 A2 (50)