Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 60 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Papildus informācija | Augstums: 40mm. Biezums: 2mm. Garums: 60mm. Platums: 60mm. Materiāls: metālu sakausējums. Pārklājums: nerūsējošā tērauda. Vienību skaits: 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502004181 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA 60X60X60X2.0 A2 (100)