Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 65 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500484283 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA 135GRĀDI 2,5X64X91X91