LEŅĶIS STIPRINĀJ.90X90X40X2.5 SUSTIP CE
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502590315 |
Atklājiet Haushalt pastiprinātās stiprinājuma stūra kronšteina uzticamību – tas ir būtisks elements plašam būvniecības un kokapstrādes projektu klāstam. Izgatavots no izturīga tērauda un ar cinkotu apdari, šis stūra kronšteins ir paredzēts, lai nodrošinātu stingru atbalstu un ilgstošu veiktspēju.
Mērot 90 mm augstumā, 90 mm garumā un 40 mm platumā, ar ievērojamu 2,5 mm biezumu, šis kronšteins piedāvā izcilu izturību. Tā pastiprinātā konstrukcija nodrošina uzlabotu stabilitāti, padarot to ideāli piemērotu lietojumiem, kur ir nepieciešams spēcīgs savienojums. Cinkotais pārklājums pievieno aizsargslāni pret koroziju, pagarinot produkta kalpošanas laiku pat dažādos vides apstākļos.
- Izmēri: 90 mm (augstums) x 90 mm (garums) x 40 mm (platums)
- Materiāls: Izturīgs tērauds
- Biezums: 2,5 mm
- Apdare: Pret koroziju izturīgs cinkots pārklājums
- Funkcija: Pastiprināts papildu stabilitātei un kravnesībai
- Zīmols: Haushalt
Šis daudzpusīgais stūra kronšteins, kas ir ideāli piemērots gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem, var tikt izmantots, lai droši savienotu koka sijas, konstruētu plauktus vai nodrošinātu papildu strukturālo integritāti mēbeļu montāžai. Piemēram, izmantojiet to, lai pastiprinātu darbagalda stūri vai izveidotu stabilu savienojumu starp diviem perpendikulāriem koka gabaliem šķūņa rāmī. Katrā iepakojumā ir viena vienība, kas ražota Igaunijā, nodrošinot kvalitāti un meistarību.
Izvēlieties Haushalt pastiprināto stiprinājuma stūra kronšteinu savam nākamajam projektam un gūstiet labumu no uzticama, izturīga un labi izstrādāta stiprinājuma risinājuma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STIPRINĀJ.90X90X40X2.5 SUSTIP CE