Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Garums | 40 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Svītrkods | 500230894 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS IZTURĪGS 40X40MM BRŪNS