Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Papildus informācija | Garums: 2000 mm. Platums: 20 mm. Augstums: 20 mm. Biezums: 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501733309 |
Atklājiet daudzpusīgo Briko alumīnija stūra profilu, kas ir būtiska sastāvdaļa gan profesionāliem celtniekiem, gan „dari pats“ entuziastiem, kuri meklē izturību un glītu apdari. Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, šis L veida profils nodrošina robustu aizsardzību un glītu estētiku plašam pielietojumam.
Šis profils, kura garums ir 2000 mm (2 metri), vienāds 20 mm platums un 20 mm augstums, un ciets 2 mm biezums, ir veidots ilgmūžībai. Tā dabīgā, nepārklātā alumīnija apdare nodrošina mūsdienīgu, industriālu izskatu, kas nemanāmi integrējas dažādās dizaina shēmās, nodrošinot profesionālu un pulētu rezultātu.
- Materiāls: Premium alumīnijs izcilai izturībai un korozijas noturībai.
- Izmēri: 2000 mm (garums) x 20 mm (platums) x 20 mm (augstums).
- Biezums: Robusts 2 mm, nodrošinot izcilu izturību.
- Apdare: Dabīgs, nepārklāts alumīnijs tīrai, modernai estētikai.
- Produkta veids: Stūra profils / Leņķa stienis, ideāli piemērots aizsardzīgai un dekoratīvai apmalei.
- Zīmols: Briko, kas pazīstams ar uzticamiem būvmateriāliem.
Ideāli piemērots neaizsargātu stūru aizsardzībai uz sienām, mēbelēm vai galda virsmām no ikdienas nodiluma, šis alumīnija profils lieliski izceļas arī, radot precīzas, definētas malas flīzēšanas, grīdas segumu vai paneļu projektos. Iedomājieties to izmantojam, lai eleganti ierāmētu virtuves aizsargsienu vai aizsargātu intensīvas satiksmes gaiteņa malas, nodrošinot ilgmūžību un nevainojamu izskatu jūsu mājās vai komerciālās telpās.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS ALUMĪNIJA 20X20X2MM 2M