Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 7 cm |
| Augstums | 2.5 cm |
| Platums | 4 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111407 |
| Leņķa tips | L formas |
| Līmējams | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502339904 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶA SAVIENOJUMS LK 25/40