Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 116 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.8 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas platums: 180 mm. Svars: 1.8 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502158172 |
LĀPSTA FORTE TOOLS FT01, 1160MM
Šī lāpsta ir paredzēta lietošanai cietā zemē, un ar to var viegli un droši rakt, stādīt, rakt un izrakt saknes. Ergonomiskais rokturis ar ērtu satvērienu nodrošina pareizu, stabilu darba pozu un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Lāpstas galvai ir izturīgs kāju balsts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA TRULA FORTE TOOLS 1.16M