Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 117 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.89 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509656 |
Fiskars Solid™ sērijas universālie instrumenti ir izturīgi, funkcionāli un uzticami. Lāpstas taisnais un asinātais gals atvieglo rakšanu, zāliena apmales apstrādāšanu un lielāku materiālu pārvietošanu. Šī lāpsta noder, lai sajauktu augsni ar kompostu, kā arī citos rakšanas darbos.Taisnais asmens ir paredzēts zāles velēnu pārgriešanai, augsnes jaukšanai un pārvietošanai. Garums: 117cm. Svars: 1890g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA OVĀLA SOLID 1066717