Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 110 - 130 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 29.5 cm |
| Darbības zonas platums | 19.2 cm |
| Svars | 1.62 kg |
| Stieņa saliekšanas leņķis | 13 ° |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rakšanai akmeņainā, mālainā un smagā zemē, strādāšanai ar zālieniem, saknēm. Ar teleskopisko kātu 105 - 125 cm. D veida rokturis. Uzasināts asmens. |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Svītrkods | 502509654 |
Pateicoties jaunajam Fiskars teleskopisko instrumentu sortimentam, visa ģimene var lietot vienu un to pašu darbarīku! Garums ir viegli regulējams, darbarīki der dažāda auguma lietotājiem. Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties pareizu darba pozu. Lāpsta ir ļoti viegla, piemērota arī personām ar mazāku spēku. Lāpstas asmens ir izgatavots no izturīga, boru saturoša tērauda. Īpašā roktura konstrukcija un izmērs piemērots ērtākam darbam. Kāta leņķis 13º. Asmens un kāts jaunā, dūmakaini pelēkā krāsā. Smailā forma piemērota augsnes darbiem, bedru rakšanai, apmales apstrādei un stādīšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA ARA AR TELESK. KĀTU 1066732