LAMINĀTS DOMOLETTI 33 KLASE 10MM D3486
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 138 cm |
| Platums | 193 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.598 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 14485 g |
| Svītrkods | 502323920 |
Pārveidojiet savu telpu ar Domoletti D3486 kokšķiedru lamināta grīdas segumu. Šis 10 mm biezais lamināta dēlis izceļas ar izsmalcinātu pelēkā ozola apdari, kas atveido īsta koka dabisko skaistumu un tekstūru, ar reālistiskiem zariem un koka šķiedras rakstiem, kas redzami tuvplāna attēlos. Tā 1 sloksnes dēļu imitācijas dizains un 4 pusēs esošā V veida fāze rada autentisku atsevišķu grīdas dēļu izskatu, piešķirot dziļumu un raksturu jebkurai telpai.
Izstrādāts gan estētikai, gan veiktspējai, Domoletti D3486 lepojas ar iespaidīgu 33 nodilumizturības klasi (AC5), padarot to piemērotu intensīvas satiksmes zonām. Neatkarīgi no tā, vai jūs renovējat savu māju vai veidojat komerciālu telpu, šis grīdas segums ir izgatavots, lai izturētu ikdienas nolietojumu. Ērtā „Click“ savienojuma sistēma nodrošina vienkāršu uzstādīšanas procesu, ļaujot ātri un droši ieklāt bez līmvielām.
Galvenās iezīmes:
- Autentiska pelēkā ozola apdare: gaiša, mūsdienīga pelēkā ozola krāsa ar detalizētu koka šķiedru un dabīgiem rakstiem.
- Izturīga konstrukcija: 10 mm biezums un 33 nodilumizturības klase (AC5) ilgstošai veiktspējai dzīvojamās, publiskās un komerciālās telpās.
- Viegla uzstādīšana: aprīkots ar lietotājam draudzīgu "Click" savienojuma sistēmu efektīvai ieklāšanai.
- Uzlabota estētika: 1-sloksnes dēļu imitācija un 4-pusējas V-veida fāzes definē katru dēli, atdarinot masīvkoka grīdas segumu.
- Daudzpusīga lietošana: katrs iepakojums sedz 1,598 m² ar 6 dēļiem (138 cm garums x 193 mm platums), ideāli piemērots atvērta plānojuma viesistabām, intensīviem gaiteņiem vai stilīgām biroja vidēm.
- Piemērots apsildāmām grīdām: paredzēts lietošanai ar apsildāmo grīdu sistēmām, nodrošinot siltumu un komfortu.
Ienesiet savās grīdās mūsdienīgas elegances un praktiskuma apvienojumu ar Domoletti D3486 laminātu, piedāvājot izturīgu un vizuāli pievilcīgu risinājumu dažādiem interjera dizainiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS DOMOLETTI 33 KLASE 10MM D3486