Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Sprauslas tips | Laistītājs |
| Materiāls | Metāls, Misiņš, Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 135 mm |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 285 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Maksimālais izsmidzināšanas laukums | 226.8 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: melna, sarkana. Materiāls: metāla, plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793596 |
SPRAUSLA HAUSHALT YM8104D, LAISTĪTĀJS
Veidojiet harmonisku vidi saviem augiem, laistot tos laicīgi un pietiekami! Haushalt YM8104D zemē iebūvētais pulsējošais smidzinātājs apūdeņo laukumu ar 24 m rādiusu. Vēlamo apļa daļu var regulēt. Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, misiņa un metāla sakausējuma, šis smidzinātājs ir izturīgs un uzticams.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAISTĪTĀJS YM8104D H