Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Sprauslas tips | Laistīšanas sistēma |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 35 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 130 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Funkciju skaits | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: melna, zaļa. Materiāls: plastmasa. Funkciju skaits: 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793631 |
Izsmidzināšanas intensitāte mainās no smalka miglas līdz spēcīgai strūklakai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAISTĪTĀJS YM7201E