Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Savietojamie ražotāji | DeWalt |
| Lādējamā akumulatora spriegums | 12 - 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Produkta veids | Akumulatora lādētājs |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCB1104-QW |
| Ielādēšanas ātrums | 4 A |
| USB savienotājs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Akumulators Dewalt DCB184-XJ, 18 V, li-ion, 5000 mAh |
| Parastā cena | Mobilā biotualete Outliner SUPREME, 44.5 cm, 22 l |
| Svītrkods | 502527213 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀDĒTĀJS DCB1104 12/18V